Gaita tahlili yapıldı.Mantar hücreleri görülmüş.Bir hastalık var mı?

Laboratuvarda Gaita tahlili yapıldı.Mantar hücreleri görülmüş.Bir hastalık var mı?

Tahlil.com Cevabı : Gaita mikroskopisinde mantar hücreleri görülmesi bir hastalığı göstermez.Çok önemli değildir.Kimi zaman antibiyotik kullanımından sonra da mantar hücreleri görülebilir.