Gaita tahlili yaptırdık sonucundada Görunum: sulu mukuslu kan yok bol LÖKOSİT görüldü yazıyor.

3 aylık oğlum doğduğundan beri sürekli günde 1 veya 2 kere dolu dolu dışkısını yapıyor ve süreklide azar azar yapıyordu doktora her gittiğimde daha küçük gazından dolayı her ıkınışında ve gaz çıkarışında dışkısını azar azar atıyo diolardı 3. ayında biter dediler ama azalacağına çoğaldı ısrarımız üzerine kaka tahlili yaptırdık sonucundada Görunum: sulu mukuslu kan yok Bol LÖKOSİT görüldü doktor Suprax ve Reflor verdi antibiyotiği anladım enfeksiyon için ama bebeğim ishal olacak derecede çok yapmıyoki refloru neden verdii...?

Tahlil.com Cevabı : Lölosit görülmesi gaita tahlilinde, bir enfeksiyon belirtisi olabilir.Gaita kültürü testi bu konuda doğru bilgiler vermektedir. Doktorunuzun verdiği tedaviler, kendi sorumluluğu altındadır.Bu konuda bir yorum yapmıyoruz.