gaitada amip görüldü.gizli kan negatif.rotavirüs.negatif.adenovirüs antijeni negatif.dışkıda hhb negatif.

Saygıdeğer hocalarım tahlil sonucu mu yorumlarımınızı rica ederim saygılar.46 günlük kız bebek..1.gaitada amip görüldü.gizli kan negatif.rotavirüs.negatif.adenovirüs antijeni negatif.dışkıda hhb negatif.

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.