Gebe kalamıyorum.Doktorum rahim filmi istedi.Rahim filmi yaptırmalı mıyım?

Merhaba hocam ben 22 yaşındayım test sonuçlarım temiz çıkmıştı gebe kalmak istiyorum 3 ay oldu dr rahim filmide istemişti sizce yaprmalimiyim zararlimidr

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalamayanlara yapılan tahlillerden biri de rahim filmidir.Doktorunuz gerek görürse yaptırmanızı öneririz.
Rahim filminin diğer ve tıpta kullanılan adı ise histerosalpingografidir. Histerosalpingogarafi kısaca HSG olarak da adlandırılır.
Konuya dair detaylı bilgi ve HSG nin ne olduğunu öğrenmek için tıklayınız...