Gebelik döneminde kabızlık önleyici ürünler kullanmak, bebeğe zarar verir mi?

Merhaba .. Gebelik döneminde kabızlık önleyici örneğin sinameki çayı gibi ve de bitki çayları içmek zararlı mı bebeğe bir etkisi bir rahatsızlığı olur mu ?? Düşürme gibi sonuçlara neden olur mu

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda doktorunuza danışmadan bir ilaç veya benzeri bir ürün kullanmayınız