Boşalma sonrası meni dışarı akıyor. Hamile kalma durumunu etkiler mi?

Eşimle bir bebek istiyoruz . Fakat bir sorumuz olucak bebek için eşimin içine boşaldığımda içinden geri dışarı akıyor hamile kalması için boşaldığımda tamamı içeride mi kalması gerekiyor veya bir kaç damla hamilelik için yeterli oluyormu . Bir de bu sıvının geri dışarı gelmesi normal mi ?

Tahlil.com Cevabı : Normal şartlarda gebelik için yeterli bir ilişkiniz var, meninin belli bir süre sonra dışarı çıkması olağandır.