Gebelik düşünüyorum ama benim eşim varikosel ameliyatı olacak bende de polikistik over var .

 Gebelik düşünüyorum ama benim eşim varikosel ameliyatı olacak bende de polikistik over var .benim tedaviye başlamam için eşimin ameliyatından ne kadar süre geçmesi lazım .şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Siz bir an önce tedaviye başlayın.Hastalığınızın ve tedavisinin eşinizin ameliyatıyla ilgisi yok.