Gebelik için tedavi görüyorum, kullandığım ilaçlar regl gecikmesi yapar mı? Yoksa hamileyim mi?

Merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğumuz olmadı,doktora gittik sadece biraz yumurtalarımda tembellik olduğunu söyledi ve klomen 10 tablet ve crinone vajinal jel kullandım. Şuan reglim 2 gün gecikti, sorum bu ilaçlar adet gecikmesi yapar mı ? yoksa hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Test yaptırmanızı öneririm.

m****** :

Crinone vajinal jel kullanıyorum. Günde 1 tane toplam 15 adet. Eğer hamile değilsem ne zaman adet olurum ?

Cevap:

Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.