Merhaba ben Troid hastasıyım ve bu yüzden reglimde gecikmeler yaşıyorum, tahlil yaptırdım hamilemiyim?

Merhaba ben troid hastasıyım ve bu yüzden reglilerim sürekli düzensiz.Gecikmeden 6 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım 0. 22 çıktı. 8 gün sonrada idarda yaptım negatif çıktı..tekrarlamalı mıyım? teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarla gebelik ihtimalinden söz edemeyiz.Başka teste gerek yok.

e******* :

merhaba ben adetimin 23.günü progesteron tahlili yaptırdım sonuç 0.27 çıktı sizce bu durum kötümü.yumurtlamıyormuyum

Cevap:

Düşük çıkmış, yumurtlama ile ilgili bir sorun olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.