:Gebelik planlaması yapmadan önce bir çok tetkik yaptırmak istedim ve doktorum hepsini istedi benden

Gebelik planlaması yapmadan önce bir çok tetkik yaptırmak istedim ve doktorum hepsini istedi benden şuan elime tahlil sonuçlarım ulaştı anladığım kadarıyla değerlerimin hepsi normal fakat sayfalarının en alt kısmında her sayfanın şu ibare var aklıma takıldı *CA-125 onaylanmamıştır.nedir?

Tahlil.com Cevabı : Ca 125 gebelik ile direkt ilgili bir test değildir.Sonucun kaç çıktığını normal değeri ile bize yazarsanız görüşümüzü bildiririz.