Gebelik planlıyorum.Bunun için yapılan tahlilde BHCG, FSH, LH, Eastradiol-E2, progesteron, total testesteron değerleri normal çıktı.

28 yaşındayım ve gelecek ay gebelik planlıyorum.Bunun için yapılan tahlilde BHCG, FSH, LH, Eastradiol-E2, progesteron, total testesteron değerleri normal çıktı.Ayrıca Rub-IgG 115.9 yani pozitif, GToxo 0.0 ve IgM-Toxo 0.19 çıktı.Gebe kalmadan önce tedavi olmama gerek var mı? Gebeliğe zararlı mıdır?

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.