Gebelik riski var mı? Cevap verin lütfen.

Sevgilimin pen*sine dokundum.ancak boşalma olmadı ve zevk suyu yoktu.sonra elimi koltuğa, montuma sildim. elimi yıkamayı unutup tuvalete gittim.Sevgilimin 1 gün önce masturbasyon yapmış olmasından ve sperm kalıntısı olmasından korkuyorum.Gebelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür sorular geliyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.

Hamile nasıl kalınır, hangi tür ilişkilerde hamile kalınmaz, öğrenmek için tıklayınız.....