Gebelik söz konusu olabilirmi göğüs hassasiyeti ve karında büyüme varmış gibi geliyor psikolojikmidir?

merhaba ilişkinin üzerinden geçen 33 cü 52 ci ve 65 inci gün kanda gebelik testi yaptırdım ilk ikisi değerler olmadandı var yok diye negatifti üçüncüsünü başka bi yerde yaptırdım değer 2 den küçük çıktı gebelik söz konusu olabilirmi göğüs hassasiyeti ve karında büyüme varmış gibi geliyor psikolojikmidir cevabınız için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi gebeliği arzulayan ve olması için gebelik belirtilerini kendine yontan bir çok ziyaretçimiz var.Gebe değilsiniz tahlil sonucuna göre.