Gebelik şüphesiyle Beta Hcg testi yaptırdım ve tahlil sonucu 0.1 olarak çıkt.ı

Gebelik şüphesiyle Beta Hcg testi yaptırdım ve tahlil sonucu 0.1 olarak cıktı,sonucun ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim,birde tahlil sonucu evrağında açıklama bölümünde 3.haftadan 15.haftaya kadar olan değerler yazılmış örneğin 3.hafta 5.8 – 71.2 diye değerler yazılmış?bunların ne anlama geldiğini de belirtirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG sonucunuz negatif çıkmış.Yani hamile değilsiniz.Beta HCG değeri hamile kalındığında hamileliğin haftasına göre giderek yükselmektedir.Bu nedenle haftalara göre değerler yazılmıştır.