Gebelik var ve 2 adet kist'te bulunuyor

tahmini olarak 5 haftlık gebeyim.siddetli kasık agrılarımdan dolayı dr a gittim.normal ultrasonla muayene oldum doktor gebeliğe dair birşey görünmüyor dedi ve vajinal ultrason yaptı.gebelik var ve 2 adet kist te bulunuyor dedi.bir sürü tahlil istedi yapmadım.kist gebelikte sorunmudur

Tahlil.com Cevabı : yaptırmanızı öneririz, kistin çeşidine göre takibi ve riski değişir..