Gebeyim 8 hafta bitti doktor keseyi gördü kalp atısı var dedi

gebeyim 8 hafta bitti doktor keseyi gördü kalp atısı var dedi..tahlil vermisti beta hcg>1000 çıkmıs.benim sorum su ki iki hafta önce hamile olduğumu ögrendigimde de bu değer ayni idi..hic artmamış galiba..bir soruna mı isaret bu endiseliyim ? dusuk riski var diye progestan kullaniyorum bu arada..

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz tam çalışılmamış, 1000'in üzerinde diyor ama tam değeri göstermiyor, farklı bir merkezde tam olarak değerini çalıştırabilirsiniz..