Reglime 6-7 gün kala kanda gebelik test yaptırdım 0,100 çıktı. Hamile olma şansım hiç mi yok?

Merhaba. Kolay gelsin. Haziranın 12sinde regl olmuştum, tahmini yumurtlama zamanları olan reglimin 14-16-18 günlerinde gebelik denedik, normalde regl dönemi gecikince kanda gebelik testi yapilir ama ben reglime 6-7 gün kala kanda gebelik test yaptırdım 0,100 çıktı. Hamile olma şansım hiç mi yok?

Tahlil.com Cevabı : Testi çok erken yapmışsınız, şansınız tabiki var, adet gecikmesi olursa testi tekrarlayın..