gebeyim ve psikiyatri ilaçları kullanıyorum ne kadar etkiler ne yapmalıyım....

30 nisan 2014 beta hcg sonucum...6027.57 bugün yani 4 mayıs 2014 tahlil sonucumsa 22000.28.53 4 gün içinde bu kadar yüksek çıkması ne demek....ayrıca psikiyatri ilaçları kullanıyorum ne kadar etkiler ne yapmalıyım.... tuba kaya

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte artış olması normaldir, ancak kullandığınız ilaçlar hakkında hemen doktorunuzla konuşmalısınız..