Gece kocam ile ilişkiye girdik ancak sabah kalktığımızda bu sefer korunmadan ilişkiye girdik ve sabahki ilişkide bir boşalma söz konusu olmadı

 Gece kocam ile ilişkiye girdik ancak sabah kalktığımızda bu sefer korunmadan ilişkiye girdik ve sabahki ilişkide bir boşalma söz konusu olmadı ancak bizim merak ettiğimiz durum gece girdiğimiz ilişkideki spermlerin kocamın pen*sinde canlı kalıp kalmadığı. acaba bu 6/7 saatlik sürede kocamın pen*sinde geceye ait spermler kalmış olsa dahi canlı kalabilirlermiydi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik şansı çok düşük, yok denecek kadar az.