Gece yarısı titremeyle birlikte mide bulantısı ve kusma şikayetlerim oldu?

Gece yarısı titremeyle birlikte mide bulantısı ve kusma şikayetlerim oldu, dışkım da yarı ishal gibi geldi ve yoğun gaz ve şişkinlik şikayetim vardı sebebi enfeksiyon olabilir mi,viral enfeksiyon olmasından şüpheleniyorum

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en iyisi bir dışkı tahlili ve kan tahlili  yapılması, basit bir besin zehirlenmesi de olabilir, barsak enfeksiyonu da