Geçen 1 hafta önce adetim 3 gün geciktiği için test yaptım ve pozitif çıktı. Normal mi?

Geçen 1 hafta önce adetim 3 gün geciktiği için test yaptım ve pozitif çıktı. Ardından emin olmak için dr a gittim beta 2 şer gün arayla 89-83-105-91 çıktı. dr dış gebelik olduğunu söyledi ve methotrexate uygulandı. 2 gün geçti üzerinden ve bugün kanamam var bide karın ağrım var. normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Evet beklenen bir sonuçtur, karın ağrınız çok artar ve devam ederse doktorunuzla iletişime geçmenizi öneririz..