Gecen ay adet olduğum halde bu ay gecikmesinin sebebi hamilelik olabilir mi(Bu sure içerisinde birleşme olmadı)

Gecen ay iliskiden 12 gun sonra adet oldum. Adetimi bugun olmam gerekiyordu ama henuz olmadim. Gecen ay adet oldugum halde bu ay gecikmesinin sebebi hamilelik olabilir mi(Bu sure icerisinde birlesme olmadi)

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Geçen ay adetiniz düzenli olduğu için, adetinizdeki gecikmenin sebebi hamilelik olamaz.