Gecen çarşamba tahlil yaptırdım sonuçlardan en çok beni tedirgin eden

merhaba gecen çarşamba tahlil yaptırdım sonuçlardan en çok beni tedirgin edenNEU#    Sonuç normalden yüksek çıktı değeri    10,0    10^9/L    ne yapmam lazım doktorum daha bana bilgi vermedi 8.haftalık hamileyim .çok korkuyorum.acil bilgilendirirseniz beni sevinirim.şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu değerin tek balına bir anlamı yok.