Geneleve gitmiştim üstünden 30-36 gün geçtikten sonra test yaptırdım 0,15 negatif çıktı

16 haziran 2013 te geneleve gitmiştim üstünden 30-36 gün geçtikten sonra test yaptırdım 0,15 negatif çıktı şuanda 5 ay oldu ve korunmuştum ama ağzımda küçük bir apse tarzı bişey vardı kanamalı değilde apse gibi bişey öpüşmekten bulaşırmı acaba bide bu sıralar saçlarım dökülmeye başladı

Tahlil.com Cevabı :  HIV testi sonuçların normal ancak HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisi