gecen gun kDın doğum doktorum neo penotran vajinal ovül piyelosepthly fuggy krem verdi kullanıyorum

gecen gun kDın doğum doktorum neo penotran vajinal ovül piyelosepthly fuggy krem verdi kullanıyorum ama idrarim koyu sarı acaba ilaclardanmı napmam getrk 4 gun oldu kullanalı devam etmelimiyim

Tahlil.com Cevabı : Kullanmış olduğunuz ilaçlar vajinal ve idrar yolu enfeksşyonları için. İdrar yolu enfeksşyonuna bağlı olark idrar rengi koyulaşabilir. İlaçlarınızı kullanmaya devam ediniz.Ayrıca bolca su tüketmeyi de ihmal etmeyiniz.