kan testi sonucumda,Dehidroepiandrosteron sulfat SONUÇ 564 H REFERANS DEĞERİ 35 - 430 µg/dL.çene böl

Dehidroepiandrosteron sulfat    SONUÇ 564    H     REFERANS DEĞERİ 35 - 430    µg/dL.çene bölgesi tüğlenme için gittim.Değerlendirebilir misiniz lütfen.Endokrinolojiye mı gitmeliyim.Kadın doğuma mı acaba.

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz yüksek.Tedavi olmalısınız.Tercihen endokrinoloji bölümüne başvurun.Ancak kadın doğuma da başvurabilirsiniz.