Geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.

Geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.hcg değerim 1028 çıktı. 2 gün önce kanamalarım oldu karın ağrısıyla beraber. Doktora gittim tahlillerim temiz çıktı. normal bir şekilde adet kanaması görüyorum şimdi. Hamilelikte bu durum ne kadar sıklıkta yaşanır. Düşük ihtimali normal hamileliklere göre daha fazla olabilir mi acaba.

Tahlil.com Cevabı : Hamileykennormalşekilde adet kanaması görmeniz mümkün değil.Hamilelikte sık kanamalar olağandeğildir.Kadın doğum doktorunuza danışın