Gecen haftadan bu yana yukselme mi olmus?

iyi gunler adetimin geciktiği 18 gun oldu gecen hafta kan tahlilinde 0.5 küçük çıktı (refereans aralığı 5-25ml) dun yaptırdığım tahlilde 1.20 çıktı (referans aralığı 0.10-5,00ml) gecen haftadan bu yana yukselme mi olmus

Tahlil.com Cevabı : Gebelik diyebilmemiz için değerler çok çok düşük. Evet yükselme var ama bunlar gebelik için istenilen değerler değil. Yani bu durumda gebe değilsiniz.