.Regl döneminde çok kan kaybettiğinden dolayı tahlil yaptırdı: FERRİTİN 8.28

Eşim 42 yaşında 1.5 ay önce geçici yüz felci geçirdi..Felç sonrası antiviral,kortizon,ağrı kesici hap kullandı.Regl döneminde çok kan kaybettiğinden dolayı tahlil yaptırdi.Sonuç WBC 4.3 RDW-CW 19.5 PDW 17.1 BASO#0.0 MONO#0.4 FERRİTİN 8.28

Tahlil.com Cevabı : Ferritin değeri düşük.Bu da demir eksikliği bulunduğu yönünde bir göstergedir.