Genital bolgemde aft gibi bir lezyon var?

Iyi gunler. Ben yaklasik 120 gun once temasda bulundum fakat sadece temas 5dk kadar surdu. Bu temasdan 120 gun sonra anti hiv1-2 elisa tahlili 0.23 cikti referans degerler 0-1 arasi ve vldrl negatif , anti hcv0,27 bu sonuclara ragmen kafam cok karisti genital bolgemde aft gibi bir lezyon var?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla bulaşan birçokhastalık olabilir, cildiye uzmanına gitmeniziöneririz..