Genital bolgemde surekli kaşıntı oluyor ve vajina icide kasiniyor travazol krem kullandim fayda etmedi

 Genital bolgemde surekli kaşıntı oluyor ve vajina icide kasiniyor travazol krem kullandim fayda etmedi. artik dayanamiyorum yardim edin. ne yapmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir kadın doğum uzmanına başvurun.Başta vajen kültürü ve mikroskopisi gibi bir takım tahliller isteyecektir.Muayenenizi yapacaktır.Gerek görürse tedavizi değiştirebilir veya ilave ilaçlar verebilir.