İlişki esnasında kanama ve çok koku var.Bu ne anlama geliyor,kasıklarımda belimde ağrı var.Yardımcı olur musunuz?

Merhaba doktor bey benim sorunum adet gecikmesi.! hafta önce bartolin kisti çıktı bende,adet gecikmesi yaşıyorum,dün bhcg testi yaptırdım 0,1 çıktı doktor gebelik yok dedi.Aynı zamanda ilişki esnasında kanama ve çok koku var.Bu ne anlama geliyor,kasıklarımda belimde ağrı var.Bana yardımcı olursanız

Tahlil.com Cevabı : Gebe olmadığınız anlaşılıyor.Vajinal bir enfeksiyonunuz olabilir.Bartholin kisti de etkenlerden biri olabilir.Vajen kültürü ve smear testi yaptırmak için bir kadın doğum uzmanına başvurunuz