Ggt 130,alp 138, koletrol 213,ldl kolestrol 144,8. Sonuçlara göre yorum yapabilir misiniz?

45 yaş. bayanım. Ggt 130,alp 138, koletrol 213,ldl kolestrol 144,8 ultrasonda karaciğerimde büyüme ve yağlanma var. Mr de koledok proksimal kesiminde 9 mm.orta 9 mm,distal kesiminde 4 mm kalibrasyonlarında.wirsung minimalbelrgin, intrehepatik safra yolları minimal belirgin izlenmekte?

Tahlil.com Cevabı : Safra kesesi ameliyatı sonrası görülebilir, ancak diyetisyen yardımı ile kan yağlarınızı düzeltebilirsiniz