GGT, kolesterol ve LDL yüksekliği var.Ne önerirsiniz?

GGT, kolesterol ve LDL yüksekliği var.Ne önerirsiniz? Sonuçlarım:alt 40 / 0-34ggt 114 / 9-36kolesterol 210 / 0-200hdl 36 / 40-60ldl 155 / 60-130

Tahlil.com Cevabı : GGT ve kolesterol yüksekliğiniz var, LDL yani kötü kolesterol de yüksek.Kilo fazlalığı, karaciğer yağlanması ve alkol kullanımı gibi nedenler akla geliyor.Karaciğer ultrasonu çekilmesi faydalı olabilir.GGT yüksekliğine dair aşağıda bilgi bulabilirsiniz.GGT Yüksekliği