Glucose 124. mg/dl çıktı referans aralığı 65-110 doktor bana tahlilerin gayet iyi dedi glikoz değerimin 124 olmasının bir sakıncası var mı?

Yaşım 25 aç karnına Glucose 124. mg/dl çıktı referans aralığı 65-110 doktor bana tahlilerin gayet iyi dedi glikoz değerimin 124 olmasının bir sakıncası var mı?

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.