Glukoz, kolesterol, trigliserit ve ALT yüksekliği bulunuyor.

Glukoz H 105 Kolesterol (CHOL) H 229 Trigliserid (TRIG) H 155 HDL Kolesterol L 40 LDL Kolesterol H 158 Alanin aminotransferaz (ALT) H 70 yorumlarınızı alabilirsem memnun kalırım

Tahlil.com Cevabı : Glukoz değerindeki yükseklik diabet yönünden bir riski gösteriyor.ALT yüksekliği de karaciğer yağlanmasınızKolesterol ve trigliserit değerleri yüksek, bu konuda düzenli egzersiz ve diyet ilk aşamada bunları düşürmede etkili olacaktır.