Glukoz(kan): 72,alanin AMİnotransferaz (alt) 47diğerleri;

3 senedir yüzümde şişlik vücüudumda kızarıklık var gecen hafta hastaneye gıttım kan aldılar sonucları TOTAL IGE: 444Glukoz(kan): 72alanin AMİnotransferaz (alt) 47serbest t4 1.14mcv:95.7mch:31.5eos%1.2

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlilinde IG E yüksekliği var,allerjik bir yapınız olabilir,gerekirse alerji tetsleri de yapılabilir