Göbegim sis baya..

merhba gecen ayın 15ınde adet oldum ve bugun adet olmam lazm deglde aslnda gecıkıyorum herzaman sızce normalmı? 4 gun gecıkıyorum bıde agrı kesıcı ıctım basım agrıyınca felan bıde grıbım ılac ıcıyorum bı etkısı varmı gobegım sıs baya yanı lutfen

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınızı uzaktan ve test sonucunuz olamdan bilmemiz mümkün değildir..