28 mm büyüklükte hipoekoik kistik lezyon görüldü

merhaba bugun ultrasona girdim sol adneksiyel alanda 28 mm büyüklükte hipoekoik kistik lezyon görüldü ve adetim15 gün gecikti gecen hafta yapılan gebelık testının sonucu da 0,9 çıktı acaba ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinin sebebi kist olabilir, doktorunuza başvurun tedavi verilecektir..