Göğsümde yanma balgam ve aşırı terleme ile şikayetimden dolayı yapılan tetkiklerde: Wbc 14,5 pct 0,166 neu 11,1 mono 1,1 çıktı. Normal mi?

Merhaba 36 yaşındayım yüksek ateş ve baş ağrısı öksürünce göğsümde yanma balgam ve aşırı terleme ile şikayetimden dolayı yapılan tetkiklerde. wbc 14,5 pct 0,166 neu 11,1 mono 1,1 lym 14,6 olarak çıktı acaba bunlar normal midir ve sorun nedir. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir sorun görünmüyor..