Göğüslerim çok küçük psikolojim bozuldu, hangi doktora gitmeliyim?

Merhabalar ben 23 yaşındayım ve gögüslerim cok küçük normal bı erkekte oldugu gıbı neredeyse bu yuzden psikolojım cok bozuk :( ve erkek arkadasımı cok sevıyo olmama ragmen onunla yakınlaşmaktan hep kaçıyorum ıstemıorm. hangı doktora gıtmelı ve hangı tahlıllerı yaptırmalıyım :(

Tahlil.com Cevabı : PLASTİK CERRAHİYE BAŞVURMALISINIZ