Görünüm cok bulanık, renk açık sarı , dansite 1.022, ph 5, glukoz normal , protein 15 mg/dl , bilirubin negatif.

 Görünüm cok bulanık, renk açık sarı , dansite 1.022, ph 5, glukoz normal , protein 15 mg/dl , bilirubin negatif , urobilinojen normal , keton negatif , nitrit ++, eritrosit 2 , lokosit 322 , epitel 4 , bakteri nadir , lokosit kümesi cok. tahlil sonuclarım bunlar yorumlar mısınız lütfen

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde lökosit çıkmış. Bu durumda enfeksiyon olasılığı akla gelmektedir.İdrar kültürü tahlili yardımcı olacaktır bir tanı koymak için.