Göz kapaklarımda kolestrole bağlı sarı lekeler oluştu.Yorumlarını bekliyorum.Teşekkürler.

Açlık kan şekeri         94    mg/dl    74 110 Total Kolesterol         195    mg/dl    50 200 HDL Kolesterol          37    mg/dl    45 65 LDL Kolesterol        126    mg/dl    60 130 Trigliserit        164    mg/dl    0 200 8.5 ay önce doğum yaptım.Emziriyorum.Göz kapaklarımda kolestrole bağlı sarı lekeler oluştu.Yorumlarını bekliyorum.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kan yağlarınız normal görünüyor, lekeler için dermatolojiye muayene olmanızı öneririz..