Gözkapaklarım yüzüm bacaklarım aşırı derecede şişiyor...ilginiz için teşekkürler

merhabalar...ft4 tiroksin serbest değerim 8,54 çıktı ,dr.um levotiron verdi hergün yarım tablet içiyorum yan etkileri çok sizin önericeğiniz başka bi ilaç olabilirmi...ayrıyetten hızlı kilo alımım ve vucutta ödem var gözkapaklarım yüzüm bacaklarım aşırı derecede şişiyor...ilginiz için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine uymanız ve şikayetleriniz artıyorsa tekrar doktora gitmenizi öneririz..