Gozlerim uzak mesafeyi gormuyor ve kati gidalari yutamiyorum cook kotuyum

Bana bana uzman bir doktorun mail adresini verirseniz onunla yazismak isterim tahlil sonuç larini gondermek isterim bana yardimci olur musunuz yalvarıyorum nefes alamiyorum esneyemiyorum merdiven cikmada zorlaniyorum gozlerim uzak mesafeyi gormuyor ve kati gidalari yutamiyorum cook kotuyum

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde kötü iseniz yazışmak yerine muayene olmanızı tavsiye ederiz..