1984 doğumluym 11 haftalık hamileyim HGB 9.7 çıktı sorun ciddimi sizce

iyi günler.1984 doğumluym 11 haftalık hamileyim.47 kiloyla hamile kaldım şuan 55 kilo oldu.kan değerlerm düşüktür hep fakat dun yaptrdğım bebek için testte HGB 9.7 HCT.30.2 MCV,74 MCH,23.7 RDW 19.20 çıktı ayrıca ALT 57 AST 35 VE en önemliside eritrosit 6 lökosit 1 epitel 3 çıktı sorun ciddimi sizce

Tahlil.com Cevabı : Kan değeriniz oldukça düşük tedavi verilmelidir, idrar kültürü vermenizi eğer enfeksiyon çıkarsa tedavi olmanızı öneririz..