Graves hastasıyım ve Tsh değerim yüksek çıktı. Neden olabilir?

Graves hastasiyim tsh ilk kez yuksek cikti. Daha once sorumu yanitladiginiz icin tsk. Tsh duzeldi hersey trkrar normal gorunuyo. Biraz bogaz agrim olmusdu grip bu yuzden yukselmis olabilirmi? Graves hastalarinda ne gibi durumlarda tsh yuksele bilir? Tskler

Tahlil.com Cevabı : Gripal enfeksiyonlar hastalığın çıkmasına neden olabilir..