Guatr şüphesi ile doktora gittim

merhaba (yaş:27 / erkek) guatr şüphesi ile doktora gittim, hormon testi sonuçlarım aşağıdaki gibidir, doktor herhangi bir sorun olmadığını söyledi ama şikayetlerim devam ediyor, başka testler de yaptırmalı mıyım ? FT3: 3,77 (2,30-4,20 pg/ml) FT4: 1,32 (0,88 -1,72 ng/ml) TSH: 1,12 (0,57-5,6 micU/ml)

Tahlil.com Cevabı : Şikayetleriniz nelerdir yazarsanız yardımcı olabiliriz..