Hacim 3.5 cc, vıskozite normal, renk opak sarı

hacim 3.5 vıskozite norma renk opak sarı sıvılaşma zamanı 30 ph 8 sayısı 10,6 aglutinasyon yok hareketlilik 52 hızlı hareketlilik+4 0 yavaş ileri hareketlilik+3 36 yerinde hareketlilk 16 hareketsiz 48 normal 1 baş 71 boyun 15 kuyruk 13 lökosit 0.2 teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Normal sperm yüzdenizde ve hızlı hareketli sperm sayınızda sorun görünüyor. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.