Normalinden yüksek çıkan değerlerim bunlar..

Lökosit : 12530 Hematokrit : 34,50 MCV. : 78 SGOT: 41 SGPT : 48 SEDİMANTASYON : 1/2 SAAT: 21 SEDİMANTASYON 1 SAAT : 43 SEDİMANTASYON 2 SAAT: 67 Normalinden yüksek çıkan değerlerim bunlar, yardımcı olursanız sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon geçirmiş veya geçiriyor olabilirsiniz..Korkulacak birşey yok.. Tedaviden 10-15 gün sonra tekrarlatmanızı öneririz.